Вівторок, 26 Січень 2021


Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко завила  під час засідання Погоджувальної ради.

«Суспільство вже давно очікує вирішення питання зняття депутатської недоторканності. Є постанова Правового комітету, де розписано, як ми маємо діяти, щоб зняти депутатську недоторканність. Всі фракції давали обіцянки, що це питання буде вирішене. Давайте голосувати і покажемо суспільству, що ми дотримуємося своїх обіцянок», – сказала Луценко.

Вона також нагадала, що Україна вступає в передвиборчий період, і нагальним питанням є оновлення ЦВК.

«Ми розуміємо, які зовнішні втручання будуть відбуватися з боку РФ. Президент закликає вирішити питання оновлення ЦВК. Ми не можемо дати можливості засумніватися в будь-якій легітимності виборів», – зауважила Луценко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.