Понеділок, 25 Січень 2021


До його проведення спонукає спекотна погода, що встановилася на теренах краю. Мешканці масово потяглися до водойм, хоч скільки-небудь придатних для купання. Цим користуються працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, щоб зробити їх перебування у воді та на березі не лише приємним, але й корисним, а, головне, безпечним.

Під час проведення заходів фестивалю професійні тренери вчать всіх охочих, насамперед дітей, плавати та знайомлять з правилами безпечного поводження на воді.

Одним з пріоритетів фестивалю цьогоріч стало функціонування «Шкіл плавання» у дитячих оздоровчих таборах, розташованих неподалік відкритих водойм. Зокрема, у ДСОК «Електронік-Рівне», що в селі Кустин Рівненського району «Школа плавання» діє у пристосованому для купання місцевому ставку.

Тут з дітьми займаються інструктори, що працюють в оздоровчому закладі. Інвентар, необхідний для обладнання місця та навчання забезпечує КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Тож, оскільки погода сприяє проведенню таких заходів, кількасот дітлахів зможуть не лише приємно провести час, а й здобути і закріпити навики з плавання. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.