Вівторок, 14 Липня 2020

Дев`ять команд взяли участь у цьогорічному розіграші Чемпіонату Рівненської області з пляжного футболу. Змагання традиційно проводились на майданчику Бази відпочинку "Біле озеро".

Суперники згідно жеребу були розділені на три групи по три команди в кожній, і зіграли між собою в одне коло.

Група А:

"Ізотоп-РАЕС-2" - "Рівнегаз" 0:2

"Рівнегаз" - "Дубровиця" 2:1

"Дубровиця" - "Ізотоп-РАЕС-2" 5:4.

В турнірній таблиці, команди розмістились в такому порядку: 1. Рівнегаз, 2. Дубровиця, 3. Ізотоп-РАЕС-2.

Група Б:

"Ізотоп-РАЕС" - "Володимирець" 3:4

"Ізотоп-РАЕС" - "Радивилів" 2:3

"Володимирець" - "Радивилів" 2:3.

Підсумкова турнірна таблиця: 1. Радивилів, 2. Володимирець, 3. Ізотоп-РАЕС.

Група В:

"Моноліт" - "Славія" 4:5

"Моноліт" - "Сарни" 2:0

"Славія" - "Сарни" 7:0

Підсумкова турнірна таблиця: 1. Славія, 2. Моноліт, 3 Сарни.

За результатами групових змагань, команди, що в своїх підгрупах були третіми в одноколовому турнірі між собою розігрували 7-9 місце.

"Ізотоп-РАЕС-2" - "Ізотоп-РАЕС" 1:2

"Ізотоп-РАЕС" - "Сарни" 5:1

"Сарни" - "Ізотоп-РАЕС-2" 1:6.

Таким чином, команда Сарн задвольнилася 9 місцем, "Ізотоп-РАЕС-2" - восмим, "Ізотоп-РАЕС" - сьоме місце.

Команди, що в підгрупах посіли другі місця, в аналогічному міні-турнірі розігрували між собою єдину путівку до півфіналу, яку здобули футболісти Володимирця.

"Дубровиця" - "Володимирець" 0:2, "Моноліт" - "Дубровиця" 0:1, "Володимирець" - "Моноліт" 1:2.

Відповідно команди Дубровиці та Моноліту 2:2 (1:2) розіграли п`яте та шосте місце.

У першому півфіналі "Славія" зустрічалася із командою "Володимирця", і здобула перемогу 2:1. Інший фіналіст визначився в грі "Рівнегаз" - "Радивилів". Рівняни переконливо перемогли 3:0.

В матчі за бронзові нагороди між командами Володимирця та Радивилова в основний час переможця визначити не вдалося - 1:1, в серії післяматчевих пенальті успішнішими виявились футболісти з півдня Рівненщини 1:0 - і підсумкові бронзові медалі Чемпіонату.

У фіналі, як і минулого року зустрілися дві рівненські команди. Долю першого місця вирішив єдиний гол у виконанні Тараса Прислупського, і "Рівнегаз" здобув звання Чемпіона області з пляжного футболу, відповідно "Славія" стала другою.