Четвер, 20 Лютий 2020

Завершився чемпіонат області з міні-футболу серед працівників пенітенціарної служби Рівненщини. Сім команд області вели боротьбу за призові місця. Під гучні оплески вболівальників та їх підтримку команди показали справжню гру та жагу до перемоги.

Перемогу виборола команда Катеринівської виправної колонії №46, друге місце здобула команда облуправління, третє – команда Городоцького виправного центру №131.

Нагородження команд провів заступник начальника управління Володимир Пучко, вручивши команді-переможцю чемпіонський кубок, а командам, які посіли призові місця – дипломи та медалі. Кращі гравці нагороджені спеціальними індивідуальними відзнаками.

«Чемпіонат з міні-футболу це вже гарна та добра традиція для працівників пенітенціарної служби Рівненської області. Футбол – це гра, яка навчає роботі в команді.», - розповідає Володимир Пучко.