Середа, 08 Липня 2020

Рівненські гонщики Володимир Трофимов та Володимир Колодій старший посіли перше та друге місця відповідно за підсумком Міжнародного Кубка ветеранів зі спідвею, що відбувся у словацькому місті Жарновіце.

Перше місце в категорії “до 55 років” зайняла легенда радянського і рівненського спідвею, представник знаменитої мотоспортивних династії – Володимир Трофимов.

Друге місце у фінальному заїзді виборола не менш відома особистість на просторах Європи і колишнього Радянського Союзу, а також володар Золотого Шолома Словаччини (1995) – Володимир Колодій.

Третім у фіналі був представник Словенії – Роман Шпіталер.

Джерело: ЗДОЛБУНІВ CITY