Вівторок, 21 Вересень 2021


Жителі Рівненщини демонструють бажання займатися фізичною культурою і спортом, вести здоровий спосіб життя. Своє прагнення зробити це невід’ємною складовою родинних стосунків вони засвідчили активною участю в обласній спортивно-масовій грі «Сімейні перегони». 

За задумом організаторів VI сезон гри має базуватися на участі у ній насамперед сімей, які є членами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Тому він дістав назву «Сімейні перегони. ОСББ». 

Перший тур обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОСББ» вже вийшов на фінішну пряму.

Минулої неділі у містах Здолбунів і Сарни пройшли його заключні етапи у двох зональних групах. Їх учасниками стали переможці попередніх етапів. Вони змагалися у спеціально підготовлених естафетах та конкурсах з використанням різноманітного спортивного інвентарю. Організатори намагалися розробити спортивну програму так, щоб вона була цікавою для дорослих  і дітей, сприяла згуртуванню сімей і органічно поєднувала елементи змагальності і розваги водночас. 

Старти «Сімейних перегонів» пройшли цікаво і весело. Особливо вони вдалися у Сарнах, де захід був прикрашений виступами учасників художньої самодіяльності. Спортивне суперництво тут було теж захоплюючим і напруженим. Дві команди набрали найбільшу суму балів і переможця довелося визначати за кращим результатом в одній з естафет. Ним стала сім’я Куськовців з міста Кузнецовська. У здолбунівській зоні перемогу здобула збірна команда місцевих жителів, яку утворили сім’ї Буцьких та Орлових. 

Ці дві команди стали першими учасниками суперфіналу «Сімейних перегонів. ОСББ». Ще один його учасник визначиться за результатами змагань у третій зональній групі, які відбудуться 29 листопада у Рівному. 

Переможці та призери першого туру «Сімейних перегонів. ОСББ» нагороджені кубками, дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.