Субота, 24 Липня 2021


Оборонці України, бійці 40-ї артилерійської бригади, що нині несуть службу під Маріуполем – передали керівництву Народного Клубу «Верес» український прапор зі словами підтримки та вдячності, а також із власноруч намальованими на ньому клубними символами.

Подарунок з лінії фронту передали військовослужбовці з Дніпропетровська, Львова, Івано-Франківська, Конотопа та інших міст і сіл України, які нині перебувають у зоні АТО. До Рівного стяг привезли громадський активіст Зураб Кантарія, який працював у Маріуполі спостерігачем на виборах, та артилерист Володимир Міщук, котрий приїхав у рідний Клевань у дводенну відпустку.

 - Мені пощастило побувати на одній з домашніх ігор Народного Клубу. Дуже сподобалось, коли фани кричали «Слава воїнам АТО!», - розповів артилерист Володимир Міщук. -Це дуже приємно було і просто захотілося віддячити.

Сьогодні Володимир Міщук та Зураб Кантарія особисто передали український прапор від бійців 40-ї артилерійської бригади генеральному директору НК «Верес».

- Нам дуже приємно і почесно отримати такий подарунок від людей, які щодня захищають Україну на лінії фронту, - розповів генеральний директор НК «Верес» Євген Донцов. - «Верес» - це той клуб, який пропагує об'єднання навколо спільної ідеї. І це ще один приємний подарунок, який доводить, що ми рухаємось в правильному напрямку.

Зараз у клубі думають над створенням міні-музею НК «Верес». Тож обіцяють, що цей прапор стане почесним його експонатом.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.