Субота, 24 Липня 2021


28 грудня 2015 р. відбулась V звітно-виборна Асамблея Відділення НОК України у Рівненській області. В роботі Асамблеї взяло участь 29 делегатів старого складу та 44 – нового, з 18 федерацій олімпійських видів спорту, спортивних товариств та відомств, відділення Олімпійської Академії, спортсмени-олімпійці. 

Після обговорення доповідей та відзначення кращих членів Відділення подяками НОК України та подарунками, відбулись вибори нового голови Відділення НОК України у Рівненській області. В результаті таємного голосування 39 з 41 голосів делегатів набрав Петренчук Микола Васильович, який уже вчетверте переобирається на цю посаду. 

Першим заступником залишився голова ОО ФСТ «Колос» Соляр Анатолій Володимирович, заступником голови обрано директора Рівненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-спеціалізована спортивна школа" №26 Рівненської міської ради Дзюбака Володимира Федоровича.

Було також вибрано виконком у складі 11 чоловік, ревізійну комісії та відповідального секретаря – Руду Юлію Володимирівну, яка і у попередньому скликанні обіймала цю посаду.  

Асамблея прийняла нову редакцію Положення про Відділення та рішення щодо своїх основних завдань на 2016-2019 роки. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.