П'ятниця, 04 Грудень 2020


У Рівному відбулася установча конференція виборних зборів громадської спілки "Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби". В конференції взяли участь голови районних ФГРБ та керівники спортивних клубів Рівненької області.

Президент Березнівської ФГРБ - Олександр Корицький, голови правлінь спортклубів ім. С. Коваля - Віктор Огороднік, "Богатир" - Микола Бортманський, "Олімп"- Сергій Кіреєв, президент Сарнинської ФГРБ Олександр Захарчук, спортклуб "Чемпіон" представляв Іван Ладоненко. Також у конференції взяли участь Почесний президент Рівненьсої обласної федерації греко-римської та вільної боротьби Олександр Данильчук, Заслужений працівник з фізичної культури та спорту - Павло Леонтьєв, Заслужений майстер спорту - Петро Коток, а також молоді тренери області Юрій Семигута, Дмитро Шевчук, Ігор Скалига, Ярослав Петришин, та учень Костопільського спортивного ліцею-інтернату призер Чемпіонату Європи серед кадетів - Владислав Кузько.

Основним питанням конференції було створення та реєстрація громадської спілки "Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби", затвердження Статуту та вибори органів управління борцівської спілки. Більшість учасників не знали про те, що рішенням суду від 2013 року діяльність чинної федерації з греко-римської та вільної боротьби в області було призупинено. Принаймні, досвідчений тренер та активний будівничий спортивної боротьби на Рівненщині - Сергій Захожий зробив акцент на тому, що обласна федерація має враховувати інтереси не тільки греко-римської, а й жіночої та вільної боротьби. Підтримав його в цьому питанні і Сергій Кіреєв. Олександр Юрійович Данильчук запевнив присутніх, що всі побажання та пропозиції тренерів будуть враховані. Головне завдання зборів, наголосив Данильчук, відтворити роботу обласної ФГРБ. 

Президентом громадської спілки "Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби" одностайним рішенням було обрано Віталія Коваля.

Під час конференції, за ініціативи Петра Нагорного, тренерів та спортсменів було нагороджено преміями та медалями. До речі, Петра Васильовича було обрано віце-президентом громадської спілки "Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби". Другим віце-президентом було обрано Михайла Литвинчука. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.