Субота, 05 Грудень 2020


Спеціальна комісія Рівнеради, яка вивчає питання зведення у місті міні-стадіону зі штучним покриттям, провела чергове засідання. Цього разу на нього крім депутатів та керівників Рівненської обласної федерації футболу завітали і гості зі столиці – директор департаменту інфраструктури ФФУ Віктор Шиян, фінансовий консультант Тетяна Бобруєнко, а також представник фірми «Алвір-Тандем», яка спеціалізується на укладанні штучних полів, Михайло Журба.

Під час засідання було озвучено кілька важливих моментів. Насамперед, це те, що майбутній стадіон, левову частку коштів на який витратить УЄФА (8 млн. 452 тис. грн.), буде безкоштовно переданий у комунальну власність Рівного.

Крім того, стало відомо, що вартість матеріалів для виготовлення підоснови вдалося суттєво здешевити - до 1,3-1,4 млн. грн. Ці гроші мають стати фінансовою співучастю у проекті Рівненської міської ради.

- Сьогодні у питанні будівництва стадіона, нам треба зробити усе можливе, щоб ситуація не виглядала так, що нам дарують "Ферарі", а ми не хочемо збудувати для неї гараж, - зауважив після наради голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

Наступним етапом на шляху до зведення нового стадіону стане підписання чотиристоронньої угоди про спільне використання за участю ФФУ, РОФФ, влади Рівного та керівництва стадіону «Авангард».

Нагадаємо, міні-стадіон у Рівному має з'явитися на запасному полі стадіону «Авангард», під це ще торік Рівнерада виділила 1,5 га. Це буде арена зі штучним полем 105х68 м на 500 глядацьких місць, із шестиметровою огорожею, адмінприміщенням площею 200 кв. м, освітленням, табло. Це пілотний для України проект у рамках Програми розвитку дитячо-юнацького футболу УЄФА.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.