Вівторок, 26 Січень 2021


Збірна чоловіча команда НУВГП з волейболу повернулася зі Львова, де проходив другий тур вищої студентської ліги України. В перший ігровий день нашими суперниками була команда Львівського державного університету фізичної культури та спорту, за яку грали чотири представники супер та вищої ліги України.

Перша та друга партії закінчились з однаковим рахунком 25:23 на користь Львівської команди. Але наші спортсмени зуміли перехопити ініціативу та виграли наступні три партії 25:22, 25:22, 15:13 та гру в цілому 3:2.

В другий ігровий день наша команда без особливих зусиль переграла команду Житомирського агроекологічного університету з рахунком 3:0 (25:21, 25:22, 25:21).

Перед третім туром, який відбудеться у м. Житомирі з 17 по 21 квітня, наші волейболісти посідають перше місце і мають всі шанси щодо попадання до фінальної четвірки, яка у травні визначить чемпіона та призерів Чемпіонату України 2016 року.

Завдяки успішним іграм до наших провідних гравців проявили інтерес тренери команди суперліги Львівського «Баркому».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.