Вівторок, 19 Березень 2024

Рівненський спортсмен Андрій Мартинюк здобув срібну нагороду на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед чоловіків.

Змагання 5-7 жовтня проходили у Запоріжжі і стали першим офіційним стартом з підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо 2020 року.

Наш борець став другим у ваговій категорії 59 кілограмів. 17-19 листопада він братиме участь у фіналі кубку Європи в Румунії.

Андрій Мартинюк є вихованцем обласної школи вищої спортивної майстерності та студентом 4-го курсу Міжнародного економіко-гуманітарному університету ім. акад. С.Дем’янчука.

До змагань спортсмена підготував тренер, майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, чемпіон Європи Петро Нагорний.