Понеділок, 06 Грудень 2021


За кілька годин до відправки бійців батальйону «Горинь» у зону АТО, Сергій Рибачок разом з благодійником Віктором Мяликом встиг передати ще 11 бронежилетів, 11 розвантажувальних жилетів та 11 захисних кевларових курток.
 
«Усвідомлюючи потребу наших бійців у засобах захисту ми відшуковуємо будь-які можливості для того, щоб укомплектувати батальйон. Я звернувся з проханням про допомогу до київського бізнесмена Віктора Мялика, який родом з Рівненщини. Спільними зусиллями вдалося придбати ще 11 бронежилетів і передати їх за кілька годин перед відправкою бійців батальйону на Схід», - наголосив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.
 
«Не Європа, а ми самі, українці українцям повинні допомагати. З божою допомогою ми переможемо, і чекатимемо наших хлопців додому», - зауважив Віктор Мялик, який дав бійцям батальйону ще 30 тисяч гривень на потреби військових у дорозі.
 
Потрібно відмітити, що бізнесмен постійно допомагає військовим, перераховує значні суми коштів на потреби армії.
 
Також голова ОДА Сергій Рибачок та Віктор Мялик пообіцяли бійцям батальйону «Горинь» підтримувати їх і надалі, під час перебування у зоні АТО.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.