Неділя, 22 Травень 2022


За підсумками соціально-економічного розвитку Рівненщини за І півріччя три райони досягли найкращих показників, повідомив голова ОДА Сергій Рибачок під час засідання колегії облдержадміністрації. Це Острозький, Березнівський та Корецький райони.

Їх оцінили за 15-ма показниками, зокрема, фінансово-економічною ситуацією в районі, роботою керівників РДА, залученням інвестицій, а також оперативністю вжиття заходів для поліпшення ситуації та вирішення актуальних питань.

Разом з тим, Сергій Рибачок доручив активізувати роботу із наповнення місцевих бюджетів у Радивилівському, Володимирецькому, Млинівському, Здобунівському районах та обласному центрі. А загалом, у І півріччі цього року власні прибутки зросли у 12 районах Рівненщини.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.