Неділя, 22 Травень 2022


Управління СБ України в Рівненській області звертається до мешканців регіону з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, м. Рівне, вул. Відінська, 4) або тел. 1-02 (чергова служба УМВСУ в Рівненській області) інформацію щодо загроз національній державності, територіальній цілісності, терористичної та диверсійної діяльності, а також інші важливі дані.

При цьому, особливу увагу слід звертати на:

- перебування на території населеного пункту осіб, які погано орієнтуються на місцевості, не правильно вживають географічні назви, виявляють інтерес до особливо важливих об’єктів промисловості, об’єктів життєзабезпечення регіону, транспортної інфраструктури, енергетики та з масовим перебуванням людей, а також військових частин;

- встановлення осіб, які поширюють матеріали сепаратистського змісту;

- встановлення осіб, які вербують  з числа жителів регіону для участі в бойових діях на Сході України на боці терористичних організацій т. зв. «ДНР» та «ЛНР»;

- встановлення осіб, які мають у незаконному володіння зброю, вибухівку та інші засоби ураження, займаються незаконною торгівлею чи контрабандою вказаних засобів.

Звернення громадян приймаються цілодобово.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.