Понеділок, 23 Травень 2022


Відповідь для запитання ЗМІ на матеріал, який нещодавно був оприлюднений на одному із рівненських інтернет-сайтів під назвою «Чому рівненські військові керівники захотіли дорожчого?» 

Офіційно повідомляємо, що управління оперативного командування "Північ" (військова частина А0796) здійснила закупівлю відповідно до вимог чинного законодавства України, уклала договір з підприємством, яке насправді може якісно та вчасно виконати всі взяті зобов’язання, що випливають з даного правочину.

Учаснику ПВКФ "Фіалка" радимо чітко дотримуватися правил оформлення та подачі юридичних документів для участі у тендері згідно чинного законодавства України.

Крім того зазначаємо, що дії комітету з конкурсних торгів учасником ПВКФ «ФІАЛКА» не були оскаржені в Антимонопольному комітеті України (Уповноважений орган з питань розгляду скарг у сфері державних закупівель далі - АМКУ) відповідно до норм ст.18 ЗУ «Про здійснення державних закупівель». Оскільки аналіз рішень АМКУ, оприлюднених на сайті http://www.amc.gov.ua,  дає чітко зрозуміти, що таке поняття як «суто формальні причини» в сфері державних закупівель і причиною для відхилення може бути навіть непронумеровані сторінки цінової пропозиції.

Активістів «Євромайдану», в складний для країни час, просимо уважно перевіряти інформацію, перед її оприлюдненням у засобах масової інформації  звертатися по неузгодженим питанням до посадових осіб оперативного командування "Північ"  за офіційними коментарем.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.