Неділя, 22 Травень 2022


Кому війна, а кому рідна мати... 

Про антиукраїнську діяльність очолюваного кумом Путіна Віктором Медведчуком “Українського вибору” в українських ЗМІ було опубліковано дуже багато. Це саме той Медведчук, який на переговорах у Донецьку представляв терористичні організації “ДНР” та “ЛНР”, та який дуже активно виступає за знищення держави Україна як такої. 

З Медведчуком все зрозуміло вже давно, та набагато гіршим є антиукраїнська позиція його представників на місцях. Саме таку позицію зайняв представник “Українського вибору” в Березнівському районі, колишній начальник районного відділу освіти Григорій Дежнюк. Останнім часом, користуючись ситуацією в країні,  а саме зміною політичної кон'юктури він намагається відсудити у держави чималу компенсацію, кажуть мова йде про суму від 100 до 200 тисяч гривень, які сьогодні аж зовсім не були би зайвими для наших військовослужбовців на Сході України. 

           На фото: Григорій Дежнюк (третій справа) у колі однодумців по "Українському виборі". В центрі керівник регіонального відідлення "Українського вибору" Михайло Бузинарський.

Однак, виходить така сума більш необхідна нині для “гражданіна” Дежнюка, адже у нього виникла нагальна потреба задовольнити свої власні потреби та примхи. Напевне саме тому, останнім часом він і активізував свої зусилля на тому, щоб відновити себе на посаді начальника районного відділу освіти через Вищий адміністративний суд України. 

Ще у далекому 2010 році, у “гражданіна” Дежнюка виник конфлікт з місцевими “регіоналами” на грунті тендерних інтересів. Не поділили сфери впливу на розподіл освітянських бюджетних коштів, а це як Ви самі розумієте шановні читачі навіть не один мільйон гривень, а десятки, а то й сотні мільйонів. Саме через те, що не захотів ділитися, а про жадібність Дежнюка знає чи не кожен житель Березного, його і вирішили турнути з команди “регіоналів”. 

            На фото: Григорій Дежнюк під прапором "Українського вибору" (оформленого у стилі російського триколору) голосує за антиукраїнські рішення

Певний час з 2010 по 2012 роки, використовуючи прогалини в трудовому законодавстві Дежнюку вдавалося відновлятися через судові процеси на такій омріяній посаді. Та в 2012 році, згідно чинного законодавства було ліквідовано районний відділ освіти, а на його базі утворено Управління освіти, молоді та спорту. От саме з 2012 року Дежнюк безуспішно судиться у судах всіх рівнів для того аби відновитися на такій “хлібній” посаді. 

Судиться і програє, адже вагомих підстав для його поновлення на роботі немає...Нині справа перебуває на розгляді у Вищому адміністративному суді України ще з липня 2013 року. Однак, чомусь лише зараз, під час військових дій на Сході України Дежнюк вирішив активізувати свою діяльність у напрямку відновлення себе на посаді начальника районного відділу освіти та отримання компенсації з державного бюджету у чималій сумі. Як розповідають в Березному наші спільні знайомі, він навіть пообіцяв судді та деяким чиновникам віддати певну частину з отриманої компенсації за вирішення даного питання в позитивному для нього ключі. 

Чи не є цинічним у такий нелегкий час для України думати лише про те, як знову дірватися до влади та позбавити наших військовослужбовців такої значної матеріальної підтримки, адже це ті кошти яких наша армія сьогодні дуже потребує, та які можуть врятувати життя не одному нашому Герою. 

Чи не є цинічним також і те, що в часи коли країна змінюється, намагається позбавитися від корупціонерів, представники колишньої влади та антиукраїнських сил, яким безперечно є “Український вибір” намагаються зберегти стару систему та купувати судові рішення. Хіба за це гинули хлопці на Майдані, та віддають свої життя на Сході України сьогодні?

Але найгірше в цій ситуації є те, що і сьогодні ці антиукраїнські елементи можуть залишитися при владі. Як мені стало відомо, на посаду голови Березнівської районної організації пропрезидентської партії “Солідарність” “гражданін” Дежнюк проштовхує свою “людину”, маловідомого в Березному Руслана Дмишука. Руслан як людина досить непоганий чоловік, але абсолютно підконтрольний “гражданіну” Дежнюку, який саме через нього і планує повернутися у місцеву політику та до влади. Свого часу, в березні цього року саме через свою участь в "Українському виборі" нова влада України не допустила цього діяча на посаду голови Березнівської райдержадміністрації. Невже сьогодні антиукраїнським елементам дадуть ще один шанс?

Дуже сподіваюся, що після цієї публікації “гражданін” Дежнюк відмовиться від ідеї збагатитися в цей нелегкий час за рахунок державного бюджету. Хоча і знаю, що такого чуда не станеться. Адже у Березному всі хто знає Дежнюка характеризують його як людину підлу, жадібну до грошей та позбавлену будь-яких моральних принципів. 

Віктор Ведмідь, громадський активіст 

Джерело: УКРПОЛІТФОРУМ

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.