Вівторок, 19 Жовтень 2021


Кожен четвертий працівник області зайнятий у сфері малого бізнесу, а це понад 120 тисяч осіб. Загалом на Рівненщині працюють 44 тисячі 800 фізичних осіб – підприємців, також є 4 тисячі 600 малих підприємств. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку і торгівлі ОДА.

За словами фахівців, цьогоріч кількість перевірок суб’єктів підприємницької діяльності податківцями області зменшилася на третину. Водночас зросли надходження до бюджетів усіх рівнів.

Так, за І півріччя 2014 року суб’єкти малого підприємництва перерахували до зведеного бюджету області майже 910 мільйонів гривень, а це на 51 мільйон більше від аналогічного періоду торік.

Водночас місцеві бюджети завдяки цим платникам поповнилися 630 мільйонами, що майже на 15 мільйонів більше в порівнянні з попереднім роком.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.