Неділя, 24 Січень 2021


Від оренди держмайна на Рівненщині надійшло 70% коштів, запланованих на рік. При   завданні   на   2014   рік   у   розмірі 4 мільйони гривень, РВ ФДМУ по Рівненській області забезпечило у січні-липні поточного року надходження до держбюджету від оренди державного майна у розмірі 2 мільйонів 807 тисяч 929 гривень (з них 449,715 тис. грн. надійшло у липні). А це 70,2% від запланованого на рік та 120,3% від запланованого на 7 місяців.

Цьому, безумовно, сприяло значне збільшення кількості укладених договорів оренди. Передача майна у тимчасове платне користування є не лише одним із джерел наповнення держбюджету. Це дозволяє також підняти рівень його ефективного  використання та зберігання.

Саме тому органи приватизації постійно проводять роботу з укладання договорів, визначення орендної плати, перевіряють виконання умов договорів оренди. Так, з початку 2014 року конкурси на право укладення договорів оренди державного майна не проводилися, водночас, регіональним відділенням за результатами вивчення попиту на об’єкти оренди державного майна з єдиними заявниками було укладено 44 договорів оренди (з них 6 – у липні).

Загалом регіональне відділення  нині виступає орендодавцем по 489 договорах оренди.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.