Середа, 27 Січень 2021


Вже вдруге цього року представники рівненської газети “Рівне вечірнє” відвідують США з навчальними візитами які проходять на базі газети “Daily Press”, що у м.Ньюпорт-Ньюз, штат Вірджинія.

Троє співробітників “Рівне вечірнє” (Алла Садовник, Жанна Пінчук та Сергій Штурхецький) і двоє перекладачів (Надія Сенчук, Анжеліка Дзюбко) під час тижневого стажування дізнаються про новинні, рекламні та бізнес-аспекти журналістської професії в США.

Поїздка відбувається за фінансового сприяння IREX, міжнародної неприбуткової організації що забезпечує інтелектуальне лідерство та інноваційні програми сприяння позитивним стійким змінам в глобальному масштабі. Українська програма партнерства у галузі мас-медіа (UMPP), яка впроваджується IREX встановлює та розвиває довготривалі зв"язки між обраними американськими та українськими ЗМІ. UMPP працює з друкованими та електронними ЗМІ по всій Україні. 

"The Daily Press прагне до свободи слова і вільної преси. Ця програма обміну з нашими українськими колегами є одним із способів, щоб показати нашу прихильність до Вашої країни", наголосила Маріса Порто, віце-президент в Daily Press. "Незалежна преса є не тільки важливою в Сполучених Штатах, важлива вона і у всьому світі. І це особливо важливо в Україні, яка щосили намагається зберегти свою незалежність в ці важкі часи.” - продовжила Маріса Порто.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.