Вівторок, 07 Грудень 2021


Сьогодні, 6 серпня 2014 року відбулася прес-конференція в.о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитра Зайцева. Захід був присвячений результатам роботи у першому півріччі, напрацюванням органу, а також роз’ясненню нововведень у податковому законодавстві, зокрема, запровадженню військового збору.

Працівники органів Міндоходів Рівненської області забезпечили збереження рівня надходжень і сплат до державного і місцевих бюджетів. Так, за результатами липня до загального фонду держбюджету зібрано 71,8 млн грн, що складає 104% запланованого індикативного показника. Таким чином державна скарбниця поповнилася додатково на 2,6 млн грн. За словами Дмитра Зайцева, Рівненщина на теренах України демонструє відповідальність у сплаті податків.

Окрім цього припинено низку негативних моментів, які існували у попередні часи. Зокрема, припинено практику виконання доведених планів за будь-яку ціну. Наразі показники виконані не за рахунок переплат, а належної роботи з платниками податків. Також більше немає фіскального тиску на місцевий бізнес, який існував донедавна, зокрема, щодо сплати податків наперед.

– Нам вдалося скоротити такі переплати на 100 млн грн. Це означає, що бізнесу не потрібно буде виймати ці кошти з обігу й вони спрямовуватимуть їх, наприклад, на модернізацію і розвиток. Також зменшено фіскальний тиск у тому, що скорочено майже удвічі кількість перевірок із боку наших працівників. Ми повертаємося до адміністрування. Я, як рівнянин, уже працюю в інтересах рівненського бізнесу і буду це робити надалі. Учора на нараді у Києві просив підтримати Рівненщину, зокрема у відшкодуванні ПДВ. Ми готові до діалогу із бізнесом, – запевнив Дмитро Зайцев.

Найближчим часом відбудеться зміна функцій фіскального органу і затвердження регіональної структури. Зміни будуть незначними, це дозволить не витрачати кошти з державного бюджету, що в нинішніх військових умовах дуже важливо для України.

До речі, у податкове законодавство запроваджено нововведення, що мають посприяти швидшому закінченню АТО, зокрема, військовий збір. До 1 січня 2015 року кожен громадянин сплачуватиме 1,5 відсотки із заробітної плати, із виграшів у державних та недержавних лотереях, інших заохочувальних і компенсаційних виплат, винагород.

– Це внесок кожного українця у боротьбу з агресією, із ворогами. Кожен із нас має відповідально і з розумінням поставитися до такого кроку. Адже ці кошти буде витрачено на забезпечення наших військових, на підтримку біженців, на відновлення територій, їх інфраструктури, які зазнали руйнувань під час бойових дій. Переконаний, що ці кошти спрямують і на медичну і психологічну реабілітацію усіх, хто нині воює на сході, на соціальне забезпечення тих сімей, які втратили годувальників, – зауважив Дмитро Зайцев.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.