Неділя, 18 Квітень 2021


Завтра, 12 серпня 2014 року, під стінами Верховної Ради України пройде численний пікет жителів Рівненщини стосовно несанкціонованого видобутку бурштину в області. Пікетники вимагатимуть від голови ВРУ О. Турчинова  зупинити видачу дозволів на користування бурштиноносними надрами.

Ініціаторами даного заходу виступили ВК "НАСТУП", ГО "Поліська Січ", мешканці північних районів Рівненщини, представники "Автомайдану Рівного", а також місцеві депутати. 

Очікувана кількість мітингувальників - близько 500 осіб. 

Відомо, що пікетники підготували до О.Турчинова та народних депутатів України  звернення, в якому вимагають "до запровадження законодавчого врегулювання видобутку бурштину, зупинити видачу дозволів на користування надрами для геологічного вивчення, розробки родовищ та видобутку бурштину, а дію чинних дозволів призупинити", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, Рівненська обласна рада декілька разів поспіль зверталася до Верховної Ради України з метою вирішення цього питання. Разом з тим, до його врегулювання громадяни позбавлені можливості видобувати бурштин. Натомість, на території України є низка підприємств, що займаються розробкою родовищ бурштину на підставі спеціального дозволу на користування надрами.

Діяльність таких підприємств зумовлює соціальну напругу та незадоволення мешканців північних районів Рівненщини, які поставлені у нерівні умови з суб’єктами господарювання.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.