П'ятниця, 23 Жовтень 2020


Щороку гаряча літня пора знаменується початком жнив – кампанії, результати якої очікують не тільки керівники й працівники господарств, а все населення загалом. Збирання хлібів підбиває підсумки річної праці хліборобів.

В кінці липня розпочались жнива і на підсобних господарствах установ виконання покарань Рівненської області. Цьому передувала клопітка підготовка: заходи з охорони праці і пожежної безпеки, підготовка складських приміщень, іншого обладнання до прийому та збереження зерна. Під урожай 2014 року в установах області посіяно 21,3 га зернових культур (овес, озима пшениця, гречка, ячмінь).

Першими розпочали збір урожаю зернових в Городоцькому виправному центрі (№ 131), продовжилась ця робота на початку серпня у інших господарствах установ області. Середня врожайність зернових склала 30,5 ц/га. Таким чином, цьогорічний показник урожайності зернових культур в установах підтверджує потенційні можливості щодо збільшення виробництва зерна. Одночасно з цим було заготовлено солому для потреб підсобного господарства, для кращого зберігання проведено її тюкування.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.