Неділя, 22 Травень 2022


Протягом липня місяця поточного року Рівненською митницею Міндоходів заведено 45 справ про порушення митних правил на суму понад 3 млн. 151 тис. грн.

Предметами правопорушень у даних справах є: транспортні засоби, лікарські засоби та медичні препарати, електрошокові пристрої, патрони для гладко ствольної зброї, газовий балончик, перманганат калію.

За результатами розгляду адміністративних справ до правопорушників у 18 справах судом застосовано стягнення у вигляді штрафу на суму 72,1 тис. грн., з конфіскацією товарів на суму  майже 79,6 тис. грн.

Разом з тим, судом закрито провадження у 5 справах про порушення митних правил на суму 80,9 тис. грн. Представниками митниці на дані постанови внесені апеляційні скарги до Апеляційного суду Рівненської області.

Керівництвом митниці розглянуто 8 справ про порушення митних правил, накладено штрафів на суму 66,3 тис. грн.

Працівниками ОУБК та МП в Рівненській митниці Міндоходів, спільно з оперативниками Служби безпеки України в Рівненській області, проведено  перевірку щодо незаконного ввезення на митну територію України іноземного обладнання, яке поставлялося Київським товариством з обмеженою відповідальністю для потреб Рівненської та Запорізької АЕС.

За результатами перевірки наданих матеріалів встановлено, що директором товариства на територію України товари ввозилися поза митним контролем, без проведення митного контролю та митного оформлення.

За даним фактом працівниками Рівненської митниці Міидоходів складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 484 Митного кодексу України. На даний час здійснюється провадження у цій справі.

Разом з тим, за даним фактом Рівненською митницею Міидоходів до Управління СБУ в Рівненській області спрямовано повідомлення про кримінальне правопорушення за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.