Субота, 20 Серпень 2022


Днями "Люстраційний комітет Костопільщини" провів засідання, на якому пройшов «співбесіду» начальник Костопільської об’єднаної державної податкової інспекції Володимир Матвійчук. 

Члени люстраційного комітету Костопільщини заслухали інформаційну довідку головного податківця району. У своєму виступі Володимир Матвійчук розповів про виконання завдань, які стоять перед колективом інспекції. Він поінформував присутніх про стан надходжень до бюджетів усіх рівнів, а також запевнив  присутніх, що налаштований на  повну відкритість перед  громадою, надав пояснення щодо своєї декларації про доходи.

Володимир Матвійчук відповів на запитання членів засідання.

Голова спілки підприємців-промисловців Костопільського району, керівники господарських організацій, підприємці, ініціювали перед люстраційним комітетом підтримку  Володимира Матвійчука на посаді начальника Костопільської ОДПІ.  

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.