Неділя, 20 Червень 2021


Напередодні  нового навчального року інтернатні заклади області відвідав заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук  аби  переконатись у  створенні належних умов для вихованців.

Огляд навчальних закладів розпочали з Костопільського обласного ліцею інтернату II-III ступенів фізичної культури і спорту. Тут навчаються та проживають діти з 8 по 11 клас. Вихованці професійно займаються  легкою атлетикою, греко-римською боротьбою, волейболом та футболом. 100 вихованців закладу стають переможцями та призерами Чемпіонатів та першостей різних видів спорту. Керівництву закладу вдається підтримати відмінний стан учбових кабінетів і кімнат, де проживають школярі. Нині триває ремонт у спортивній залі.

У другому закладі, який відвідали посадовці, а це – Костопільська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат,  виховується 120 дітей. Тут здобувають освіту з першого по 10 клас діти з вадами опорно-рухового апарату. І хоча будівлі закладу виповнилось майже 50 років, її стан задовільний.

«Вражає те, як колективам закладів вдається зберегти приміщення та  давати їм друге дихання. Адже це не нові  школи,  і з кожним роком все стає важче їх утримувати. Ми плануємо побачити готовність ще кількох інтернатних закладів краю» , - зазначив Олександр Савчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.