Субота, 24 Липня 2021


На базі Полицької виправної колонії №76 відбулися змагання з багатоборства кінологів установ виконання покарань Рівненської області.

Критеріями оцінки журі, яке очолював перший заступник начальника управління Костянтин Мазяр, стали рівень теоретичних знань та безпосереднє їх застосування на практиці.

Загальний комплекс підготовки, подолання смуги перешкод, обшук місцевості, затримання людини, яка чинить втечу, охорона затриманого та захист молодшого інспектора-кінолога, робота по сліду - ці та ряд інших завдань демонстрували учасники змагань виборюючи звання кращих.

За результатами фінальної частини змагань призові місця між командами-учасниками розподілилися наступним чином:

1 місце – Полицька виправна колонія (№ 76);

2 місце – Городищенська виправна колонія (№ 96);

3 місце – Катеринівська виправна колонія (№ 46).

В особистому заліку перше місце виборов молодший інспектор-кінолог відділу охорони Полицької виправної колонії (№76) сержант внутрішньої служби Олександр Анчук.

«Змагання серед кінологів установ виконання покарань проводяться щорічно. Першочерговою ціллю таких змагань є підвищення рівня фізичної підготовки та професійного рівня молодших інспекторів-кінологів, обмін досвідом роботи, визначення кращих кінологів, поліпшення підготовки службових собак установ області, а також визначення командної та індивідуальної першості», - розповідає перший заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Мазяр.

Варто відмітити, що в системі охорони установ виконання покарання Рівненської області особливе місце посідає розроблення заходів, спрямованих на подальший розвиток кінологічної служби та підвищення її ролі в боротьбі зі злочинністю. З цією метою систематично проводяться виїзні навчальні збори з практичними відпрацюваннями.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.