Вівторок, 26 Січень 2021


На Рівненщину під час ротації особового складу повернулися близько п’ятнадцяти військовослужбовців ремонтної військової частини. Протягом визначеного періоду військові ремонтники забезпечували обслуговування озброєння і військової техніки в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, а також супровід військових колон.

Заміну військовослужбовців в районах виконання завдань протягом трьох діб провів особисто командир частини підполковник Олександр С. Також, до забезпечення ротації долучилися небайдужі представники бізнесу Рівненської області, серед яких голова спілки підприємців Сергій Лаврущенко та Леонід Мостюк.

Горджуся своїми бойовими побратимами, які попри небезпеку та ворожий вогонь виконали усі поставлені завдання. Я дякую нашим героям, що вони залишилися живими і здоровими, додавши до історії нашого колективу більше бойових звитяг, - зазначив командир частини.

Військовослужбовців, які з честю виконали обов’язок та повернулися додому, з хлібом-сіллю зустрічали рідні та близькі, а також місцева громада. Їх привітав голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації, а вихованці творчих колективів та пісенний ансамбль подарували музичні виступи.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.