П'ятниця, 29 Травень 2020


Рівненщина посідає третє місце після Чернівецької та Закарпатської областей з найнижчим рівнем заборгованості по заробітній платі в Україні. Сума боргу в регіоні на 1 серпня становила 7678 тис. грн.

За словами першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Анатолія Клячука, за 7 місяців цього року на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях заслухано 235 керівників підприємств та організацій всіх форм власності з питань погашення заборгованості із заробітної плати. В результаті проведених заходів 211 підприємств (90 відс.) погасили 4,3 млн. грн. боргу перед працівниками та сплатили до бюджету майже 400 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 

За період проведення операції «Урожай - 2014», на Рівненщині заслухано 63 керівники сільськогосподарських підприємств та 53 фізичні особи – підприємці з питань дотримання законодавчо встановлених розмірів заробітної плати. Як наслідок, 61 із них вдалося підвищити заробітну плату, до бюджету додатково надійшло 40,7 тис. грн. податку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.