Вівторок, 26 Січень 2021


Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Василь Харчук надав роз‘яснення щодо порядку та термінів скликання чергових сесій обласної ради.

В деяких засобах масової інформації були поширені неправдиві відомості про те, що голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов порушив Регламент Рівненської обласної ради, оскільки призначив сесію обласної ради на 26 вересня 2014 року.

У зв’язку з цим обласна рада роз’яснює наступне.

Відповідно до статті 2.1. Регламенту Рівненської обласної ради шостого скликання, обласна рада проводить свою роботу сесійно. Сесії обласної ради складаються із пленарних засідань обласної ради і засідань постійних комісій, що проводяться, як правило, в період між пленарними засіданнями.   

Згідно з розпорядженням голови обласної ради від 21 серпня 2014 року №287, чергова двадцять шоста сесія обласної ради скликається з 15 вересня 
2014 року, тобто з цього часу починають роботу постійні комісії обласної ради, а 26 вересня 2014 року відбудеться пленарне засідання сесії.

Відтак, з часу закінчення роботи останньої сесії до скликання чергової минуло менше, ніж 3 місяці, що відповідає Регламенту обласної ради.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.