Вівторок, 19 Січень 2021


Згідно з Митним кодексом України митну декларацію можна подавати в письмовому та електронному вигляді. Активізація суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Рівненщини у створенні безконтактного спілкування між митницею та бізнесом підтверджує мінімізацію бюрократичних процедур та зменшення корупційних ризиків. 

З початку року фахівцями Рівненської митниці Міндоходів оформлено 17624  електронних документів контролю доставки (100%) та 41033 електронних митних декларацій (96,1 %). 

«Так, електронна митна декларація – сервіс, який під час здійснення суб’єктами зовнішньоекономічних операцій максимально спрощує оформлення товарів та скорочує часові і фінансові витрати. Сьогодні середній час митного оформлення однієї митної декларації в режимі експорту становить дещо більше 23 хвилин, в режимі імпорту – 106 хвилин», -  зазначає в.о. начальника Рівненської митниці Міндоходів Андрій Анрейків. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.