Понеділок, 06 Грудень 2021


Військами оперативного командування «Північ», які виконують завдання АТО на чолі з генерал-лейтенантом Ігорем Колесником, успішно проведено операцію щодо визволення 9 українських військових. Серед тих, кого визволено є військовослужбовці різних категорій, від підполковника до солдата.

Завдяки  взаємодії структур по роботі з особовим складом та представників військової служби правопорядку Збройних Сил України, які діють в інтересах оперативного командування, дев’ять наших бійців, які були заручниками від декількох днів до  двох місяців звільнено.

Як зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник для  нас визволення підлеглих є справою честі, адже немає нічого ціннішого ніж життя і здоров’я особового складу. Вже найближчим часом справжніх синів українського народу буде відправлено до їхніх домівок, де їх зустрінуть рідні та близькі.

Список військовослужбовців, яких вдалося визволити:

полковник Шевцов Юрій Сергійович;
підполковник Мордвінов Сергій Леонідович;
лейтенант Райко Богдан Олександрович;
сержант Морошан Дмитро Васильович;
рядовий Сталков Дмитро Олексійович;
рядовий Холод Андрій Миколайович;
рядовий Чорний Олег Павлович;
рядовий Заставний Іван Степанович;
рядовий Шаповалов Олександр Володимирович;
 
Серед особового складу є представники військових частини Львівщини, Хмельниччини, Чернігівщини та Миколаївщини.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.