Вівторок, 21 Вересень 2021


На Рівненщині триває набір добровольців до героїчної 72 окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Славна військова частина з перших днів антитерористичної операції виконує бойові завдання на Донбасі.

Воїни 72 бригади потребують твоєї підтримки. У нас є військова техніка, боєприпаси та свята місія – захист України від загарбників. Не вистачає лише гарячих сердець українських патріотів – піхотинців та артилеристів. Військові комісаріати Рівненської області продовжують набір добровольців на посади командирів відділень, навідників-операторів БМП-2, командирів гармат,  навідників, механіків-водіїв 2С1.

Бажаючі виконати свій обов’язок перед народом та захистити українську землю чекають у всіх військових комісаріатах за місцем проживання у Рівненській області. Стань добровольцем! Не дай ворогу і шансу на перемогу!

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.