Четвер, 28 Січень 2021


Невдовзі в рамках проекту «Цифрове перетворення Рівненської області» на Рівненщині проведуть  два тематичні семінари: по роботі з пошуковою системою Google та Картографом. Обидва заходи проходять за підтримки Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради і за участі фахівців компанії Google.

Семінар по роботі з пошуковиком Google відбудеться 4 вересня з 10.00 до 14.30 год. у головному корпусі Національного університету водного господарства та природокористування за адресою: вул. Соборна, 11, аудиторія 160 (4 поверх).

Модеруватимуть захід спеціалісти по роботі з веб-майстрами Google: Андрій Ліпатцев (Ірландія) та Марія Моєва (Швейцарія).

Програма складатиметься з трьох частин.   

Перша частина буде цікава початківцям веб-майстрам, власникам підприємств, керівникам інтернет-проектів, а також фахівцям, які приймають рішення щодо створення, оновлення і просування веб-сайтів в Інтернеті.

Вона міститиме доповіді:

«Що ви чекаєте від Інтернету? Як вибрати фахівця з SEO? Як бути розумним клієнтом?»;
«Електронна торгівля: контроль контенту, залучення користувацького контенту, захист даних»;
«Структуровані дані: від слів до понять»;
«Сайти для мобільних пристроїв: смартфони і смарткористувачі».

Друга частина зацікавить тих, хто хотів би поглибити отримані знання, а також IT-фахівців, веб-майстрів і розробників, які безпосередньо залучені до процесу розробки, модернізації та просування сайтів в інтернеті.

Вона міститиме практичні заняття з трьох тем:
«Підтвердження сайту в Інструментах для веб-майстрів на практиці»;
«Як веб-майстери можуть використовувати Інструменти для оптимізації сайтів»;
«Структуровані дані: Маркер, Майстер розмітки структурованих даних».

В рамках третьої частини, присвяченої клініці сайтів, буде розглянуто, представлені учасниками приклади сайтів. Заявлені веб-проекти отримають поради, щодо поліпшення своєї діяльності.

Для отримання максимальної користі від семінару з собою слід мати ноутбук, або планшет.

Мова заходу: російська.

Зареєструватися на семінар

В цей же день, 4 вересня, з 10.00 до 12.00 год. в Острозі, за адресою: вул. Семінарська, 2 (Острозька академія, ауд. 22) проходитиме семінар по роботі з Картографом Google.

Навчальний захід складатиметься з теоретичної та практичної частин: учасники довідаються, що таке Картограф, дізнаються як наносити на Карти Google інформацію про свій дім, організацію чи підприємство.

Кожен з гостей зможе протестувати на практиці отримані знання, та відчути себе частиною спільноти Картографа.

Семінар проводитиме досвідчений картограф, експерт високого рівня.

Зареєструватися на семінар.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.