Вівторок, 11 Травень 2021


У серпні податківці Рівненщини виконали основні індикативні показники доведені Державною фіскальною службою України. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

– Обов’язково маю сказати, що ми також виконали й основні показники у липні. Отож, наразі утворюється позитивна тенденція. Це свідчить, що наша стратегія про скасування різних переплат, про співпрацю та діалог із бізнесом Рівненщини, про відкритість фіскальних органів є правильною і дає свої позитивні результати. А вони у свою чергу перетворюються у зарплати, пенсії, стипендії, соціальні виплати, у підтримку нашої армії тощо, – зазначив Дмитро Зайцев.

Також в.о. начальника зауважив, що платники податків Рівненщини цьогоріч збагатили казну на 3,6 млрд. гривень. Обсяги наповнення державної скарбниці з початку року досягли майже 532 млн. грн. Зокрема, держбюджет поповнився на 124,4 млн. грн. податку на прибуток і 306,9 млн. грн. податку на додану вартість. Надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складають 2083,9 млн. грн. 

Також у серпні нинішнього року працедавці перерахували до казни понад 5,8 млн. грн. «військового» збору.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.