Субота, 24 Липня 2021


Сьогодні, 11 вересня під час сесії Рівненської обласної ради представники УНА-УНСО дали 15 днів першому заступнику голови облради Олександру Данильчуку та його соратникам-регіоналам для того, щоб піти з посад та скласти депутатські повноваження.

Таку вимогу з трибуни облради озвучив заступник голови міської організації УНА-УНСО Олександр Пантюхов. Він зазначив, що у екс-голови Рівненської облдержадміністрації та колишнього керівника Рівненської обласної організації Партії регіонів Василя Берташа, який нині очолює депутатську групу «Європейський вибір» та у всіх колишніх «регіоналів» є 15 днів, щоб скласти свої депутатські повноваження. 

В іншому випадку, усіх їх буде викинуто на смітник, як це сталося в Одесі з корумпованим чиновником.

Окрім того, Олександр Пантюхов звернувся із аналогічною вимогою і до першого заступника голови Рівненської облради Олександра Данильчука, якого звинуватив у постійній підтримці політики Януковича, та у вступі до депутатської групи "Європейський вибір", в той час коли на Майдані розстрілювали людей.  Данильчука до речі, присутні на сесії представники громади були готові вже хоч сьогодні винести за руки і ноги з сесійної зали і викинути на смітник. 

В свою чергу Олександр Данильчук такі звинувачення назвав безпідставними та сказав, що ніколи не був членом "Європейського вибору" Берташа-Януковича. 

Однак, як виявилося пан Данильчук свідомо сказав неправду. Адже як показують документи обласної ради, 29 січня 2014 року, саме у розпал подій на Майдані у Рівному відбулися збори депутатів Рівненської обласної ради, на яких було прийнято рішення про створення міжфракційного об'єднання депутатів "Європейський вибір". Серед підписів на підтримку створення даного об'єднання присутній і підпис Данильчука Олександра Юрійовича.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.