Середа, 20 Січень 2021


З початку  року, в результаті вжитих заходів органами Міндоходів Рівненщини, до бюджету надійшло 349,7 тис. гривень від реалізації заставного майна. 

Порядок продажу майна, що перебуває у податковій заставі, визначено у статті 95 Податкового кодексу Ураїни. Згідно з кодексом, продаж майна платника податків здійснюється на публічних торгах та/або через торговельні організації. 

Майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу. Відповідно, у разі непогашення платниками податків податкового боргу протягом двох місяців, територіальні органи Міндоходів здійснюють заходи щодо його погашення шляхом стягнення коштів, які перебувають у власності платника податків. У разі недостатності коштів – шляхом продажу майна, яке перебуває у податковій заставі. Такі заходи здійснюються на підставі відповідного рішення суду. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.