Середа, 27 Жовтень 2021


Протягом серпня 2014 року у зоні діяльності Рівненської митниці Міндоходів оформлено 5990 митних декларацій. З них 5659 декларацій – електронні, що складає 94,5% від загальної кількості. 

Всього з початку року фахівцями Рівненської митниці оформлено 41554 митних декларації. З них 39945 – в електронному вигляді, що складає 96,1 % від загальної кількості. 

На підставі електронних митних декларацій здійснюється зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю та продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами; підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон; державна реєстрація транспортних засобів тощо. 

«Підприємці, які здійснюють експортно-імпортні операції, належним чином оцінили переваги сервісу електронного митного декларування та активно ним користуються.  Адже завдяки йому скорочуються фінансові витрати на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу», - зазначає  заступник начальника Рівненської митниці Сергій Панчук. 

Зауважимо, що проходження митних формальностей з поданням митному органу електронної митної декларації доступне усім суб‘єктам господарювання, які перебувають на обліку у митних органах та посадові особи яких мають засоби електронного цифрового підпису. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.