Вівторок, 21 Вересень 2021


Голова рівненської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» Василь Туз вважає, що об’єднання з молодою політичною партією «Демократичний альянс» - це гарний приклад того, як має відбуватися оновлення влади.Про це повідомили у прес-службі рівненської обласної організації партії.

«У списку кандидатів у народні депутати партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» є лише 4 людини, які вже були депутатами, решта – нові люди з новими ідеями», - сказав він.

«Як бачимо, Анатолій Гриценко дав можливість молодим і активним потрапити у парламент. 7 вересня З’їзд партії ухвалив спільну з «Демократичним альянсом» декларацію, в якій викладені засадничі цінності: захист та безпека Української держави, боротьба з корупцією, утвердження справедливості, оновлення влади на усіх рівнях, демонополізація, деолігархізація ЗМІ та децентралізація влади», - зазначив Василь Туз. 

Також, як відомо, «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)» прийняла рішення про добровільне оприлюднення кандидатами в народні депутати даних про їхній майновий стан. За словами Василя Туза ,це важливе рішення для виборця, оскільки він хоче бачити відповідальність та відкритість політиків. 

«Хочу акцентувати на тому, що наша партія першою з-поміж усіх політичних сил, які беруть участь у виборах, пішла на такий крок. Хоч законодавство цього не вимагає», - наголосив він.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.