Вівторок, 21 Вересень 2021


З початку року у Рівненській області у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва до бюджетів різних рівнів надійшло 1,7 млн гривень. Натепер використано 157,8 тис. гривень.

З них: 43,3 тис. грн – на інвентаризацію земель, 40,6 тис. грн – на проведення нормативної грошової оцінки земель, 40,3 тис. грн – на поліпшення земель і 33,6 тис. грн – на розроблення робочих проектів землеустрою з охорони земель.

На сьогодні в області із сільсько- та лісогосподарського виробництва вилучено 54,7 га земель, з них: 49,9 га – сільськогосподарські угіддя та 4,8 га – лісові угіддя. Нараховано втрати сільсько- та лісогосподарського виробництва у сумі 2,9 млн гривень.

Нині на спеціальних рахунках відповідних місцевих рад області знаходиться 5,2 млн грн, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.