Вівторок, 21 Вересень 2021


Усі працівники фіскальних органів Рівненщини продовжують усіляко підтримувати українську армію, допомагають біженцям зі сходу країни. Наразі податківцями вже зібрано благодійної допомоги на суму близько 100.000 грн. Гроші спрямовані на підтримку рівненських військових, поранених, родин, у яких члени сім’ї знаходяться у зоні АТО. 

– Ми із колегами також купували бронежилети, каски, продукти харчування для наших вояків. Здавали кров для військових госпіталів, і одноденний заробіток перераховували, і багато чого іншого. Тобто ми не припиняли роботу в цьому напрямку і будемо робити стільки, скільки буде потрібно, – запевняє начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев.

За його словами також податківцями надано матеріальну допомогу для лікування поранених. Також у Центрі соціально-психологічної допомоги допомагають переселенцям із Луганська, які нині проживають у м. Рівному.

– Друзі, нам усім іще не час розслаблятися, маємо і далі продовжувати нашу спільну роботу з укріплення нашої обороноздатності. Це важливо зараз використати ситуацію і максимально забезпечити наших хлопців на передовій. Ми переможемо, – наголошує Дмитро Зайцев.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.