Субота, 24 Липня 2021


Запрошуємо хлопців і дівчат, чоловіків і жінок стати членами Всеукраїнської громадської організації сприяння Збройним силам України ім. гетьмана Сагайдачного! Лише разом ми зможемо змінити наше майбутнє і дати ефективну відсіч іноземному агресору!

Наша мета: нова система територіальної оборони, нерегулярна армія, сучасне українське народне ополчення.

Наші основні завдання:
- налагодження оперативної взаємодії з Міноборони, правоохоронними органами, місцевими органами влади;
- проведення безкоштовних військових тренувань, семінарів та тренінгів для членів організації, легалізація та придбання ними зброї;
- встановлення міжнародних контактів з урядовим та неурядовими іноземними структурами, що здатні надати консультативну допомогу з питань організації та функціонування резервної армії як постійно діючого ополчення громадян.

Для реєстрації у громадській організації потрібно завітати в наш офіс та заповнити заяву про прийняття до членів громадської організації (при собі мати копію паспорта, 2 фотокартки розміром 3х4).
 
Ми знаходимося за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 32 (готель "Мир", офісний центр, 3 поверх, 303 каб.). Телефон: (098) 425 82 20, (096) 861 16 60.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.