Понеділок, 25 Січень 2021


26 жовтня 2014 року голоси українців визначать шлях країни після Революції гідності. Цей рік став віхою кардинальних змін у державі. На порядку денному не просто переобрання нового парламенту, а зміна історії. І на кону питання очищення влади, ефективної та відкритої політики новообраних депутатів.

На жаль не всі діючі народні обранці підходять під критерії, які нині висуває українське суспільство до кандидатів у депутати. Серед кандидатів які не відповідають таким критеріям є і висуванці з Рівненщини.

Згідно системи “Рада-2014” (http://rada2014.com.ua/) кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 153 (Корецький, Острозький, Рівненський, Гощанський та частина м.Рівне), представник політичної партії “Народний Фронт” та нині діючий нардеп Юрій Вознюк не має права представляти громаду в парламенті, адже є кнопкодавом. 

Про це свідчать дані Громадського руху “Чесно”, які стверджують, що на ранковому засідання на неперсональному голосуванні спіймали 5 депутатів з "Батьківщини", серед яких був і Юрій Вознюк (http://chesno.org/news/1934/). 

Окрім того, під час відсутності у парламенті картка народного обранця все одно голосує. Це свідчить про те, що Юрій Вознюк не приймає участі в особистому голосуванні. Ганебним є і той факт, що це відбувається навіть у ті дні, коли на порядку денному дуже важливі для українскького суспільства законопроекти, наприклад, такі як антикорупційне законодавство. Замість того, аби 14 жовтня, у вівторок брати участь в засіданні Верховної ради, та приймати такі життєво важливі закони, Юрій Володимирович в цей день волів піаритися на окрузі, приймаючи участь в різноманітних передвиборчих заходах на Рівненщині. Але найдивніше це те, що перебуваючи поза стінами парламенту, він брав участь в голосуванні (згідно даних парламентської системи РАДА). Яким чином це він робив можна лише здогадуватися. 

Як видно, деякі діючі нардепи і кандидати у депутати заради перемоги не гребують нічим, навіть тими методами та засобами які у своїй діяльності використовували регіонали. Чи потрібні нам такі обранці, в той час коли у суспільства є запит на оновлення влади, вирішить громада на майбутніх виборах 26 жовтня. А ми в свою чергу кажемо своє категоричне НІ таким кандидатам та депутатам...

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.