Четвер, 21 Січень 2021


У Корецькому районі газетярі не чули про рівність виборчих прав кандидатів. Так постановив районний суд. Позов Кандидата у народні депутати Олексія Муляренка там задовольнили у повній мірі. 

За словами довіреної особи Олексія Муляренка Володимира Скиданчука передвиборчий штаб кандидата неодноразово звертався до редакції газети "Вісник Кореччини" з проханням у розміщенні наших матеріалів в даному виданні, однак постійно отримували відмову.

Суд факт бездіяльності і порушення виборчого законодавства встановив. Головна редакторка комунального видання від коментарів, вже після судового засідання від коментарів відмовилась.

Після такої ухвали суду видання, засновником якого є районна рада, і яке відмовилось дотримуватися ринципу рівності у правах кандидатів може бути навіть закрите. Рішення про це, кажуть юристи, прийматиметься відповідними органами вже у столиці.

Нагадаємо, що головним редактором газети "Вісник Кореччини" є Оксана Самардак, що водночас є також і кореспондентом газети "Рівненська правда", яка як відомо належить опоненту Олексія Муляренка народному депутату Юрію Вознюку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.