Неділя, 18 Квітень 2021


Рішення про відшкодування ПДВ у розмірі більше 100.000 грн ухвалюють у Києві у центральному апараті Державної фіскальної служби України. Працівники територіального підрозділу служби готують дані та інформацію щодо підтвердження сум для повернення ПДВ.

Зокрема, працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області проведено всі необхідні перевірки для підтвердження сум, заявлених до відшкодування, і матеріали передано для погодження в ДФС України.

Задля вирішення ситуації, яка склалася на підприємстві, з керівниками та інвесторами «Морган Феніче» неодноразово відбувалися зустрічі начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, зокрема і за участю заступника губернатора.

Вважаємо, що дана ситуація також має і інший бік – зокрема, працівники підприємства мають поставити представникам менеджменту запитання про те, чому керівництво підприємства розраховує тільки на повернення ПДВ, чому не має обігових коштів, чому не шукає інших шляхів для виплати заробітньої плати своїм працівникам, чи в повному обсязі контрагенти розрахувалися за поставлену їм продукцію тощо.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.