Вівторок, 25 Січень 2022


Наказом Голови ДФС України Ігоря Білоуса полковника податкової міліції Ігоря Петровича Бородавка призначено на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Рівненській області, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції. 

Представлення провів Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України, генерал-полковник міліції Володимир Хоменко. У своєму виступі перед керівним складом ГУ ДФС у Рівненській області, співробітниками податкової міліції краю Володимир Хоменко наголосив, що сьогодні перед усіма працівниками фіскальної служби стоїть завдання - створення якісно нової податкової системи, вільної від корупції. 

«Крім головного завдання податківців, забезпечення надходжень до державної казни, сьогодні перед нами стоїть завдання створення якісно нової податкової системи. Системи, яка буде дієвою і вільною від корупції, в якій будуть працювати чесні і висококваліфіковані спеціалісти», - наголосив під час свого виступу Володимир Хоменко. 

Сприяти вирішенню поставлених перед фіскальною службою завдань має створення Служби фінансових розслідувань. 

«Створення такої служби не лише виведе на якісно новий рівень роботу у напрямку контролю за сплатою належних податків та митних зборів. Уперше ми зможемо працювати над проблемою розкрадання бюджету на рівні витрат, - розповів Володимир Хоменко. - Адже практика минулих років показує, що мільярди гривень не доходили до бюджету, стільки ж розкрадалося. Покликання Служби у тому, щоби не дати розкрадати на стадії адміністрування податків і на стадії витрат. Це закупівлі, тендери і таке інше». 

Ідеологія СФР і в тому, пояснив посадовець, щоб зробити практично неможливим контакт податківця і підприємця: 

«Будуть застосовуватися інформаційні технології, щоб математично відбирати юридичних осіб, яких треба перевіряти. Це виб'є підгрунтя корупції. Але для цього, крім іншого, потрібно скоротити кількість контролюючих органів та співробітників, що займаються перевірками бізнесу. Сьогодні дуже багато бажаючих перевіряти бізнес. Від цього слід відмовлятися, для цього і потрібен один-єдиний орган, який би відповідав за боротьбу з економічними злочинами».

Перед учасниками представлення виступив новопризначений перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області, полковник податкової міліції Ігор Бородавко. Він подякував за виявлену йому довіру і запевнив  присутніх, що докладе всіх зусиль для успішного виконання завдань, які у цей нелегкий для держави час стоять перед фіскальною службою України. 

В церемонії представлення взяв участь і виступив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев. Він висловив переконання, що у новопризначеного першого заступника начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Ігоря Бородавка складеться конструктивна та ефективна взаємодія не тільки з колегами, а і з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, інших правоохоронних органів. Зі свого боку, Дмитро Зайцев усіляко сприятиме налагодженню такої конструктивної співпраці.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.