Субота, 23 Січень 2021


Протягом жовтня місяця 2014 року Рівненською митницею Міндоходів заведено 43 справи про порушення митних правил на суму понад 4,2 млн.  грн. У 24 справах предмети правопорушення були вилучені на суму 4,1 млн. грн. По 18 справах судом застосовано стягнення у вигляді штрафу на суму 9,1 тис. грн. з конфіскацією товарів на суму понад 98 тис. грн.

Предметами правопорушень стали транспортні засоби, лікарські засоби та медичні препарати, насіння овочів, насіння трави, пожежні рукави, сосновий ліс (кругляк), електрошокові пристрої, пневматичний пістолет, сітка риболовна, паперові грошові банкноти, поштові марки, іноземна валюта - долари США.

Апеляційним судом Рівненської області закрито 2 справи про порушення митних правил на суму майже 9 тис. грн.

Митницею розглянуто 7 справ про порушення митних правил, накладено штрафів на суму 53 тисячі 160 грн. 

Також протягом місяця до правоохоронних органів скеровано 1 повідомлення про протиправне правопорушення, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. 263 Кримінального кодексу України.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.