Понеділок, 26 Жовтень 2020


На Рівненщині продовжують будувати лінію електропередач напругою 750 кіловольт «Рівненська АЕС – підстанція Київська». Масштабний енергопроект впроваджується на території Володимирецького, Сарненського та Рокитнівського районів.

Наразі вже змонтовано 323 фундаментів, на яких встановлено 262 металевих опор повітряних ліній електропередач із 331 запланованих. Також тривають роботи з викупу або ж відчуження окремих земельних ділянок. Так, 94 власників вже дали згоду на викуп їхніх наділів, з рештою тривають переговори.

«Будівництво лінії електропередач – це важливий державний енергопроект, завершення якого особливо актуальне в сьогоднішніх умовах. Адже зведення повітряної лінії сприятиме збільшенню вироблення електроенергії. А її можна використовувати як альтернативу дорогому імпортному паливу», - наголосив заступник голови ОДА Тарас Пустовіт на спільній нараді ОДА і ДП «НЕК «Укренерго» із керівниками районів, де ведеться будівництво.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.