П'ятниця, 07 Серпень 2020


Нещодавно, в Березнівському районі сталася ганебна як для нинішніх часів подія. В.о голови райдержадміністрації Віктор Партак направив до Вищого адміністративного суду України лист в якому не заперечує проти задоволення позову колишнього начальника відділу освіти, представника проросійського “Українського вибору” Віктора Медведчука Григорія Дежнюка до Березнівської райдержадміністрації про визнання протиправними і скасування розпоряджень, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди. 

Така постановка питання обурила депутатів районної ради, які на нещодавній сесії, що відбулася 18 листопада зробили з цього приводу депутатський запит. Депутатів обурює те, що недокерівник Березнівського району в даному випадку не захищає інтереси району та його бюджету, адже у випадку задоволення позовної скарги бюджет району буде спустошено на чималеньку суму, а навпаки, грає на стороні свого давного приятеля та “кума”, представника проросійських сил Григорія Дежнюка. До того ж, обурює той факт, що незважаючи на те, що два попередні аналогічні суди — в Рівненському окружному адміністративному суді та Житомирському апеляційному адміністративному суді Григорій Дежнюк вже програв, адже правових підстав для його поновлення на роботі немає, в.о голови райдержадміністрації Віктор Партак свідомо пішов на такий ганебний вчинок.

“Не знаю, що саме спонукало пана Партака піти на такий вчинок, але тут не виключена і фінансова мотивація з боку Дежнюка, він міг пообіцяти Віктору Федоровичу певний відсоток від стягнення середнього заробітку та відшкодування моральної шкоди. Одного разу я став свідком розмови Григорія Дежнюка та однієї впливової людини з верхніх ешелонів влади, де він обіцяв саме таку фінансову мотивацію за вирішення свого питання. Однак та людина не погодилася, і тоді все заглохло і вирішувалося виключно у правовій площині, коли два суди Дежнюком було програно. Сьогодні ж напевне йому вдалося дотиснути Партака та наобіцяти йому золоті гори. Нехай же це залишається на совісті цієї людини, якщо інтереси свого приятеля, з яким разом пють горілку та їздять як то кажуть на дівчат, вище інтересів цілого району. В діях даного так би мовити керівника чітко прослідковуються корупційні діяння, але це вже предмет для розгляду органами прокуратури”, - наголосив у коментарі для “Рівненських новин” керівник громадської ініціативи “Я-Березнівчанин” Андрій Андрощук.

Варто також зазначити, що Віктор Партак не є повноцінним керівником Березнівського району, він є всього навсього виконуючим обов'язки, якого призначив колишній очільник області Сергій Рибачок у липні цього року після відставки з посади голови райдержадміністрації Дмитра Єрмаченка. Окрім того, Віктор Партак підпадає під дію Закону України “Про очищення влади”, тобто під люстрацію, адже з 2010 — по 2014 роки у період правління “диктаторського режиму” працював у команді Віктора Януковича на посаді заступника голови районної державної адміністрації.

У свою чергу, Григорій Дежнюк яскравий представник проросійського медведчуківського “Українського вибору”, про що вже неодноразово згадувалося у обласній пресі. Хоча нещодавно, заради свого поновлення на посаді начальника відділу освіти готовий був перекраситися і у націоналіста. Разом з ВО “Свобода” брав участь у сумнозвісних подіях під Верховною Радою 14 жовтня цього року. От тільки невідомо у якій якості він там перебував — провокатора російських спецслужб чи дійсно тепер вже “щирого націоналіста”? Хоча для всіх хто знає цю, так би мовити людину, відповідь очевидна.

 У час коли країна намагається оновити та очистити владу, один чиновник, що підпадає під люстрацію намагається допомогти утриматися при владі іншому. Однак, наскільки стало відомо “Рівненським новинам” громада району не підтримує такі дії і не допустить такого розвитку подій. Кажуть, що для Дежнюка громадські активісти вже приготували “смітник” для проведення йому “сміттєвої” люстрації, а директори шкіл навіть готові у разі його відновлення на посаді підписати колективне звернення аби цього не допустити.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.