Середа, 03 Березень 2021


На сьогодні Головне управління Держземагентства у Рівненській області надало 130 дозволів на розроблення документації із землеустрою на загальну площу 30,7 гектара.

З них 121 земельну ділянку площею 13,9 га виділено для ведення садівництва, та 9 земельних ділянок площею 10,1 га – для ведення особистого селянського господарства. 44 дозволи на розроблення документації із землеустрою площею 6,7 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку надали органи місцевого самоврядування.

Усього із заявами на отримання земельної ділянки до територіальних органів Держземагентства в області звернулися 756 військовослужбовців. Найбільше, 356 заяв подано щодо виділення земельних ділянок у місті Рівному та Рівненському районі — 154 заяви .

Довідково:

На Рівненщині для надання учасникам АТО передбачено 545 га земель. Водночас фахівці землевпорядної служби області продовжують пошук та узагальнення інформації про вільні землі, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.